Pamiętacie I Ogólnopolski Konkurs Mody Fryzjerskiej?

I Ogólnopolski Konkurs Mody Fryzjerskiej
„ KOBIETA MOTYL”
w  NR 2  CKP im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie

24 maja 2017 roku w Garwolinie po raz pierwszy odbył się Ogólnopolski Konkurs Mody Fryzjerskiej pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego. Tematem przewodnim tegorocznej rywalizacji była „Kobieta Motyl’’.

Głównym celem konkursu było promowanie kształcenia zawodowego , oraz promocja zawodu fryzjer. Ponadto konkurs stał się okazją do rozwijania indywidualnej kreatywności uczniów i umiejętności fryzjerskich , oraz poczucia piękna , harmonii i gustu estetycznego.

Zaciętemu współzawodnictwu uczestników konkursu przyglądali się jury , w skład którego wchodzili : Anna Domańska, Małgorzata Kamińska, Kacper Odziemczyk ,Beata Zegadło, oraz Zuzanna Sumirska. Jury było zachwycone nowatorstwem , pomysłowością oraz świeżością spojrzenia na stylizację  „Kobiety Motyl".

Wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego w Garwolinie :

• Miejsce I oraz liczne wyróżnienia i nagrody od sponsorów zdobyła Anna Andrysiak z Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 41 w Warszawie (opiekun Tomasz Ołturek).
  • Miejsce II  Marlena Mazur z Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych w Lublinie (opiekun Agnieszka Marzewska).
  • Miejsce III Magdalena Pająk z ZS w Radzyniu Podlaskim (opiekunowie Justyna Mitura i Aneta Mucha).

Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody od sponsorów wydarzenia. Wśród nich byli m.in.: Starosta Powiatu Garwoińskiego , Fale loki koki – Polwell, WSiP, Producent obuwia „ Nessi”, „Jola ‘’Studio Fryzjerskie, Klinika urody ”Czekoladowy Świat”, „Smak Drób” Producent mięsa i wędlin Stefan Gniadek, Fotografia reportażowa i studyjna – Marcin Kobus, Depi Clear – Depilacja laserowa, Drukarnia Fabio – Magdalena Jarząbek, Galeria Kwiatów – Małgorzata Kamińska, Beata Bytniewska, Masha Clothes, Salon mody ślubnej Alpina Mróz, Centrum zaopatrzenia fryzjerów Grzegorz Paśnik, Bank BGŻ BNP Paribas, Salon Fryzjerski Beata Zegadło, Piekarnia Żabczyńscy, Ekolider – Jarosław Wyglądała, Studio Ruchu Kordaszewscy, Studio fotograficzne – Paulina Odziemczyk, Energy Star – Dominik Talarek, Czadoman, Salon fryzjerski ,,ELA”, POLDOM – Grzegorz Siarkiewicz, Salon Kosmetyczny Anna Domańska, Art Flowers – Studio Dekoracyjne.

Po pokazie konkursowym publiczność obejrzała pokaz mody ślubnej Alpiny Mróz i młodzieżowej kolekcji Masha oraz wysłuchała występu uzdolnionych wokalistek Oliwii Paśnik i Karoliny Zdziarskiej.

O  poczęstunek zadbali uczniowie Technikum Usług Gastronomicznych z naszej szkoły pod nadzorem Anny Liszewskiej , Małgorzaty Zadrożnej – Piłki ,Renaty Głowali.

Wtorek, 26 Września 2017
imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian