O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
SONEL S.A. szkoli elektryków

SONEL S.A. szkoli elektryków

Już za niecały miesiąc uczniowie klasy 3TE zmierzą się z trudnościami jakie niesie ze sobą egzamin z kwalifikacji e.8. Dlatego specjalnie dla nich 05.06.2017r. w pracowni montażu maszyn i urządzeń elektrycznych odbyło się szkolenie z zakresu obsługi i wykonywania pomiarów przy wykorzystaniu miernika parametrów instalacji elektrycznych MPI-530 Firmy SONEL S.A. Szkolenie poprowadził pan Szymon Potoniec – referent ds. szkoleń Firmy SONEL S.A., który wykorzystując swoją ogromną wiedzę z zakresu  pomiarów elektrycznych, przypomniał naszym uczniom co jest najważniejsze podczas wykonywania pomiarów. Początek szkolenia, to przedstawienie czym zajmuje się firma, którą reprezentuje pan Szymon, jednak jak to się mówi „po nitce do kłębka” szybko wykład zmienił formę na instruktaż, a później nastąpiło to na co wszyscy czekaliśmy. Uczniowie siedząc w dwuosobowych grupach słuchając poleceń prowadzącego przystąpili do wykonywania pomiarów instalacji elektrycznych. Takie warsztaty to coś wspaniałego. Uczniowie widząc funkcje miernika MPI-530 byli zachwyceni jego intuicyjną obsługą i ogromnymi możliwościami. Ostatnia część szkolenia odbyła się na zewnątrz budynku warsztatów szkolnych, gdzie uczniowie korzystając ze zdobytej wiedzy mogli popraktykować trochę na żywym organizmie – czyli instalacji uziemiającej budynek naszych warsztatów, jak i dokonać pomiarów rezystywności gruntu.

Panie Szymonie- dziękujemy, że zechciał pan z tak wielkim zaangażowaniem poprowadzić to szkolenie. Z pewnością wiedza dzisiaj zdobyta, okaże się przydatna na najbliższym egzaminie z kwalifikacji.

Serdecznie dziękujemy także panu Piotrowi Bibikowi – menadżerowi ds. szkoleń technicznych Firmy TIM SA, że już od kilku lat organizuje szkolenia dla naszych elektronów, a nie da się ukryć, że to dzisiejsze to także jego wielka zasługa.


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi:


Niedziela, 24 Czerwca 2018
imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Program Mobilność edukacyjna Program Erasmus Plus

Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
3,185,862 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.