Good Game Warsaw po raz drugi

Informatycy po raz drugi na Good Game Warsaw

Takiego wyjazdu dawno nie było. Uczniowie wszystkich klas Technikum Informatycznego pojechali do Nadarzyna na kolejną edycję Good Game Warsaw.

Good Game Warsaw to jedne z największych targów komputerów w Polsce. Druga odsłona imprezy, z racji ogromnego zainteresowania, została wydłużona do czterech dni. Uczniowie Dwójki w podróż pod stolicę udali się drugiego dnia targów. Naszą placówkę w piątek 2 czerwca reprezentowała liczna grupa 74 uczniów oraz pięciu opiekunów.

Hale expo w Nadarzynie w piątek były technologiczną mekką. Dziesiątki stoisk tematycznych sprawiły, że o nudzie nie mogło być mowy. Organizatorzy podzielili targi na tematyczne hale. Jedna przypominała bardziej wystawę, w drugiej uczestnicy mogli interaktywnie spotkać się z nową technologią. Wśród gości drugiego dnia targów byli m.in. wokalista Dawid Kwiatkowski czy znany youtuber Sylwester Wardęga.

II edycja Good Game Warsaw połączona była z pionierskimi targami Warsaw Comic Con, czyli imprezę dla fanów popkultury, nie tylko gier komputerowych, ale i filmów, książek czy powracających do łask planszówek. Z atrakcji oferowanych przez wystawców korzystali nie tylko uczniowie.

Łukasz Korycki
zdjęcia: Ł. Korycki, P. Mysiak