Uśmiechnięty dzień dziecka

UŚMIECHNIĘTY  DZIEŃ  DZIECKA

Marta to 5-letnia dziewczynka, której tata zmarł w wyniku choroby nowotworowej. Została z mamą i dwójką rodzeństwa. W wychowaniu dzieci pomagają także dziadkowie.

Uczniowie Szkolnego Koła Caritas nr 81 w Zespole szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie przygotowali upominki, aby z okazji Dnia Dziecka na twarzy Marty chociaż na chwilę zagościł uśmiech.

Gry edukacyjne, książki i słodycze dla dziewczynki zostały przekazane na ręce p. Magdaleny Książek z Otwockiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej.

Pani Książek w rozmowie z uczniami naszej szkoły podkreśliła, że zawsze może liczyć na ich pomoc i wsparcie; każda akcja, o której zrealizowanie się zwróci, natychmiast zostaje wcielona w życie. Współpraca z „uczniami i pracownikami ZSP nr 2 Garwolinie jest naprawdę bardzo efektowna; zawsze dostajemy odpowiedź na każdą akcję i wszystkie nasze prośby” – podkreślała p. Książek.

Sobota, 18 Listopada 2017
imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman