Warsztaty rękodzieła

Dnia 12 maja 2014 roku odbyły się w Naszej Szkole „Warsztaty rękodzieła” prowadzone przez Panią Monikę Paziewską mamę naszej uczennicy. W ramach tych zajęć została wykonana  biżuteria, kolczyki, świeczniki i zakładki metodą decoupage. Wykonane przedmioty zostaną wystawione do sprzedaży na Festynie Charytatywnym, który odbędzie się w Górznie dnia 18 maja 2014 roku, a zebrane pieniądze przekazane zostaną na chore dzieci.

Wszystkie materiały potrzebne do wykonania biżuterii, swój czas oraz przeprowadzenie warsztatów to cegiełka, którą Pani  Paziewska podarowała dzieciom chorym na nowotwory, za co chcemy serdecznie podziękować.

Uczennice z Naszej Szkoły, które wzięły udział w warsztatach to:

Jagoda Paziewska IIITG, Filiks Paula IIITG, Baran Kinga IIITG, Jankowska Mariola IIITG, Prokop Iwona IIITG, Przybysz Agnieszka IIITG, Rosiak Beata IIITG, Wiśnioch Dorota IIITG, Gontarczyk Jagoda IITŻiUG, Sobota Patrycja IITŻiUG, Dziwiszek Sylwia I kucharz, Gniadek Karolina I kucharz, Zięcina Anna I kucharz,  Teperek Patrycja I kucharz, Gronek Karolina IITF, Boryń Katarzyna IITF, Kuszpit Olga IITF.

W akcję również włączyły się nauczycielki Pani Lis Kamila, Kiełt Iwona, Liszewska Anna i Głowala Renata.

Wszystkim, którzy włożyli swój wkład w akcję pomocy chorym dzieciom serdecznie dziękujemy.

Tekst i zdjęcia: Renata Głowala i Anna Liszewska

Poniedziałek, 23 Września 2019