45 lecie ZSP2 - Powiatowy Turniej Scrabble

z okazji obchodów Jubileuszu 45-lecia kształcenia zawodowego
w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
Centrum Kształcenia Praktycznego w Garwolinie

Wszelkie załączniki znajdziecie poniżej...

1. Informacje ogólne

• Organizatorem turnieju jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie.
  • Uczestnictwo w turnieju jest dobrowolne i bezpłatne. Wzięcie udziału w turnieju oznacza zgodę jego uczestnika na warunki turnieju, określone niniejszym regulaminem oraz przepisami gry (załącznik nr 1).

2. Warunki uczestnictwa

• W turnieju mogą brać uczniowie szkół ponadgimnazjalnych działających na terenie powiatu garwolińskiego.
  • W przypadku uczestnictwa osoby niepełnoletniej wymagana jest pisemna zgoda opiekuna (załącznik nr 2)
  • Limit uczniów z danej szkoły, którzy mogą przystąpić do turnieju wynosi 2 osoby.
  • W przypadku niewystarczającej liczby uczestników, która nie będzie odpowiadała systemowi rozgrywek, Organizator dopuszcza możliwość zwiększenia limitów,
    o czym szkoły uczestnicząca w turnieju zostaną powiadomione najpóźniej w terminie do 14 dni przed rozegraniem turnieju.
  • Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie w formie elektronicznej lub tradycyjnej wypełnionego i podpisanego zgłoszenia (załącznik nr 3) do dnia 14 marca 2014 roku włącznie. Adresy podane są w punkcie 7.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania imion, nazwisk oraz szkoły uczestników turnieju.

3. Miejsce i termin rozegrania turnieju

• Powiatowy Turniej Scrabble odbędzie się 4 kwietnia (piątek) 2014 roku o godz. 9
    w siedzibie Organizatora.
  • Organizator dopuszcza rozegranie szkolnych eliminacji turnieju w terminie do 13 marca 2014 roku w formie wybranej przez szkoły uczestniczące w turnieju.

4. System rozgrywania turnieju

• Turniej zostanie rozegrany systemem „do pierwszej porażki” począwszy od fazy 1/8 finału. 15 minut przed rozpoczęciem turnieju Organizator przeprowadza losowanie.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany systemu rozgrywania turnieju
    w zależności od liczby zgłoszonych uczestników.

5. Nagrody

• W konkursie zostaną przyznane nagrody rzeczowe za zajęcie I, II, III miejsca
  • Dodatkową nagrodę otrzyma uczestnik, który w turnieju ułoży najbardziej punktowane słowo.

6. Postanowienia końcowe

• Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej szkoły ww.zsp2garwolin.pl niezwłocznie po rozstrzygnięciu konkursu.
  • Wszelkie koszty związane z przygotowaniem do turnieju ponosi uczestnik.
  • W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje Organizator.

7. Organizator konkursu:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego
im. Tadeusza Kościuszki, 08-400 Garwolin , ul. II AWP 20
mail: office@zsp2garwolin.pl

Niezbędne załączniki oraz pełna wersja regulaminu jak również przepisów rozgrywek scrabble w formatach Word i PDF:

√  Regulamin Powiatowego Turnieju Scrabble      <Format Word> <Format PDF>
√  Wzór protokołu <Format Word> <Format PDF>