O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Artykuły » Z życia szkoły » Stupendium PRM '2015
Stupendium PRM '2015

 

Piotr Rodak z II TE
Stypendystą Prezesa Rady Ministrów 

 

 

Dnia 2 grudnia 2015 roku w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gospodarzem uroczystości było Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz jego Delegatura w Siedlcach. Na spotkanie przybyło prawie 40 laureatów z okręgu siedleckiego, czyli najlepsi uczniowie szkół średnich z powiatów: garwolińskiego, łosickiego, siedleckiego, sokołowskiego i węgrowskiego.

Gości powitały panie: Dorota Sokołowska – dyrektor Mazowieckiego Kuratorium w Warszawie oraz Milena Królikowska – dyrektor Delegatury w Siedlcach. Wśród nagrodzonych stypendystów w roku szkolnym 2015/2016 znalazł się również uczeń naszej szkoły – Piotr Rodak z klasy II technikum elektrycznego.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się tylko jednemu uczniowi danej szkoły, który spełnia warunki jego otrzymania. Stypendystą może zostać uczeń, który w wyniku klasyfikacji rocznej uzyskał najwyższą w danej szkole średnią ocen i otrzymał świadectwo promocyjne z wyróżnieniem (promocję z wyróżnieniem otrzymuje uczeń, który ze wszystkich obowiązkowych zajęć edukacyjnych uzyskał średnią ocen co najmniej 4,75 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania).

Stypendium Prezesa Rady Ministrów może również otrzymać uczeń, który wykazuje się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz wszyscy uczniowie serdecznie gratulują nagrody i życzą sukcesów w dalszej karierze.

 

tekst i zdjęcia: Grzegorz Rybak

 

Piotrkowi SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

 


Podziel się z innymi:
Facebook - Lubię To:Środa, 8 Kwietnia 2020
imieniny: Julia, Dionizy, January


Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
4,210,673 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.