Artykuły » Szkolne Koło CARITAS » Pola Nadziei
Pola Nadziei

„POLA NADZIEI”

Uczniowie ze szkolnego koła Caritas przy ZSP nr 2 CKP w Garwolinie przyłączyli się do Ogólnopolskiej Kampanii „Pola nadziei”.

Przed głównym wejściem do szkoły zasadzili 100 cebulek żonkili, które kiedy wiosną zakwitną będą symbolem naszej pamięci o osobach chorych i cierpiących.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniach 16-19 listopada 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie członkowie Szkolnego Koła Caritas we współpracy z Otwockim Towarzystwem Opieki Paliatywnej przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na zakup zabawek dla podopiecznych hospicjum. W tym roku dzieci pozostające pod opieką OTOP otrzymają gry planszowe, dzięki którym – mamy nadzieję – chociaż na chwilę zapomną o swojej chorobie. Udało się nam zebrać 475 złotych. Za tę kwotę kupiliśmy gry planszowe dla 8=letniej Amelki i 13- letniej Karoliny.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy

Zachęcamy jednocześnie do włączenia się w kolejne akcje  „Gwiazdka dla hospicjum”  oraz „Choinka dla pensjonariuszy Domu Seniora”.

Przypominamy, że cały czas trwa akcja „Nakrętki dla Wojtusia”, a wszystkie ogłoszenia znajdziecie na tablicy obok sali 32 ( II p.).

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim Aniołom z „Dwójki”.

Opiekunowie: Izabela Odziemczyk-Dadas, Urszula Maligłówka i Anna Kowalczyk-Barej.

Facebook - Lubię To:

Wtorek, 26 Września 2017