O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Artykuły » Świat Sportu » I Zawody o Puchar Dyrektora
I Zawody o Puchar Dyrektora

 

 

W dniu 25.09.2013 odbyły się
I zawody lekkoatletyczne

o Puchar Dyrektora ZSP nr 2 w Garwolinie

 

 

W zawodach brało udział ponad 200 zawodniczek i zawodników z sześciu szkół powiatu garwolińskiego.
Prym od samego początku wiodła nasza szkoła zajmując kolejno:  chłopcy pierwsze miejsce, dzięwczęta drugie. Opiekunami grupy chłopców jest p. Dariusz Lodowski, grupy dziewcząt pp. Marzenna i Paweł Żak.

 

Oto szczegółowe wyniki zawodów
(Podajemy rezultaty pierwszych 20 zawodników):

    100 m kobiet    
      Szkoła Wynik
1   Płatek Sylwia ZSP Sobolew 13.8
2   Salwa Karolina LO Żelechów 14.3
2   Winek Natalia ZSP nr 2 Garwolin 14.3
4   Wolszczak Marta ZSP nr 1 Garwolin 14.4
5   Cyrta Julia ZSP Sobolew 14.5
6   Bienias Małgorzata ZSP Żelechów 14.7
6   Prożych Dominika ZSP nr 2 Garwolin 14.7
8   Nosowska Monika ZSP Sobolew 14.8
8   Poświata Dorota ZSP nr 1 Garwolin 14.8
10   Paczek Klaudia LO Żelechów 14.9
10   Wożniak Klaudia ZSP nr 1 Garwolin 14.9
10   Rosłaniec Paulina ZSP nr 2 Garwolin 14.9
10   Nitka Karolina ZSP nr 1 Garwolin 14.9
14   Reda Aneta ZSP nr 2 Garwolin 15.0
15   Boratyńska Joanna LO Garwolin 15.1
15   Kępka Klaudia LO Garwolin 15.1
15   Jagła Karolina LO Garwolin 15.1
18   Galbarczyk Sylwia ZSP Sobolew 15.2
18   Kosmala Monika ZSP nr 2 Garwolin 15.2
20   Rękawek Aleksandra ZSR Miętne 15.3
         
    400 m kobiet    
      Szkoła Wynik
1   Soszka Karolina ZSP Sobolew 68.1
2   Woźniak Klaudia ZSP nr 1 Garwolin 68.4
3   Zając Monika ZSP nr 1 Garwolin 68.6
4   Knotek Sylwia ZSP Sobolew 69.5
5   Młot Iwona ZSP nr 1 Garwolin 70.9
6   Reda Aneta ZSP nr 2 Garwolin 73.8
7   Łączyńska Monika LO Garwolin 74.4
8   Skrzypiec Kinga  ZSP Żelechów 75.6
9   Niezgoda Agnieszka ZSP nr 2 Garwolin 75.7
10   Celej Martyna LO Żelechów 76.0
11   Rękawek Aleksandra ZSR Miętne 76.4
12   Paczek Klaudia LO Żelechów 77.3
13   Bielecka Karolina ZSP Sobolew 78.5
14   Burda Klaudia LO Garwolin 78.5
15   Zając Paulina ZSP Żelechów 79.7
16   Wnuk Aleksandra ZSP Żelechów 80.0
17   Makowska Dominika ZSP Sobolew 80.7
18   Całka Aneta ZSP nr 2 Garwolin 81.2
19   Piórczyńska Paulina ZSP Żelechów 82.2
20   Koślacz Katarzyna ZSP Żelechów 82.4
         
    800 m kobiet    
      Szkoła Wynik
1   Rosłaniec Dominika ZSP nr 1 Garwolin 2,36,6
2   Mąkowska Justyna ZSP nr 1 Garwolin 2,39,6
3   Kłaczek Anna ZSP Żelechów 2,54,14
4   Baraniecka Martyna ZSP nr 2 Garwolin 2,55,07
5   Błażejczyk Magdalena ZSP nr 1 Garwolin 2,57,7
6   Witek Paulina ZSP Żelechów 2,58,9
7   Odziemczyk Marta LO Żelechów 3,02,08
7   Drela Monika ZSP Sobolew 3,02,08
7   Mucha Karolina ZSP nr 2 Garwolin 3,02,08
10   Rosłaniec Weronika LO Garwolin 3,02,6
11   Bauman Andżelika ZSP Żelechów 3,03,7
12   Kopacz Wioleta ZSP nr 2 Garwolin 3,04,2
13   Przybysz Agnieszka ZSP nr 2 Garwolin 3,04,9
14   Talarek Kinga LO Garwolin 3,08,9
15   Czwarnowska Ola ZSP Sobolew 3,09,7
16   Kopik Kamila ZSP nr 2 Garwolin 3,13,4
17   Rachińska Aleksandra ZSP Sobolew 3,14,0
18   Głowienka Małgorzata ZSP Sobolew 3,14,7
19   Mazurek Marzena LO Garwolin 3,15,5
20   Szwed Marta ZSP Sobolew 3,16,6
         
    skok w dal kobiet    
         
      Szkoła Wynik
1   Gontarz Agnieszka ZSP nr 1 Garwolin 4.60
2   Płatek Sylwia ZSP Sobolew 4.57
3   Prożych Dominika ZSP nr 2 Garwolin 4.38
4   Mikulska Paulina LO Garwolin 4.31
5   Kajka Izabela ZSP nr 2 Garwolin 4.23
6   Rosłaniec Paulina ZSP nr 2 Garwolin 4.20
7   Kobojek Edyta ZSP nr 1 Garwolin 4.16
8   Kuchnia Bernadetta ZSR Miętne 4.10
9   Nitka Karolina ZSP nr 1 Garwolin 4.07
10   Stoń Joanna ZSP Sobolew 4.03
11   Borkowska Klaudia ZSP nr 2 Garwolin 4.00
12   Gniadek Karolina ZSP nr 2 Garwolin 3.86
13   Głodek Magdalena ZSP Żelechów 3.86
14   Winek Natalia ZSP nr 2 Garwolin 3.86
15   Galbarczyk Sylwia ZSP Sobolew 3.86
16   Buława Olga LO Garwolin 3.85
17   Talarek Karolina ZSP Żelechów 3.84
18   Włodarczyk Marzena LO Garwolin 3.78
19   Białach Ilona LO Żelechów 3.78
20   Deres Adrianna LO Żelechów 3.78
         
    kula kobiet    
         
      Szkoła Wynik
1   Parol Paulina ZSR Miętne 9.50
2   Kalińska Paulina ZSP Żelechów 8.85
3   Odziemczyk Aleksandra ZSP nr 2 Garwolin 8.50
4   Prządka Julita LO Żelechów 8.47
5   Nitka Karolina ZSP nr 1 Garwolin 8.14
6   Mikulska Renata LO Garwolin 7.99
7   Czajka Katarzyna ZSP Żelechów 7.90
8   Szustek Aleksandra ZSP nr 1 Garwolin 7.80
9   Głodek Kamila LO Żelechów 7.52
10   Antolak Dominika ZSP Sobolew 7.40
11   Baran Marcelina ZSP nr 2 Garwolin 7.36
12   Michałek Dominika ZSP nr 2 Garwolin 7.36
13   Kowalczyk Monika ZSP nr 2 Garwolin 7.29
14   Kołnieżak Ilona LO Żelechów 7.28
15   Nowak Agnieszka ZSP nr 2 Garwolin 7.20
16   Lis Magdalena LO Garwolin 7.20
17   Kosicka Karolina ZSP nr 2 Garwolin 7.18
18   Gazda Joanna ZSP Sobolew 7.13
19   Owczarczyk Magdalena ZSP nr 1 Garwolin 6.95
20   Trzciałkowska Agata ZSP nr 2 Garwolin 6.86
         
    sztafeta 4 x 100 m kobiet    
      Szkoła Wynik
1   ZSP nr 1 Garwolin   56.9
2   LO Garwolin   57.7
3   ZSP nr 2 Garwolin I   58.00
4   ZSP Sobolew   58.1
5   LO Żelechów   59.9
6   ZSP nr 2 Garwolin II   60.5
7   ZSP Żelechów I   61.9
8   ZSP Żelechów II   63.5
9   ZSR Miętne   65.3
         
    100 m mężczyzn    
      Szkoła Wynik
1   Wojtaś Bartłomiej ZSP nr 1 Garwolin 11.5
1   Stułka Łukasz ZSR Miętne 11.5
3   Pyza Marcin ZSP nr 2 Garwolin 11.7
3   Krzyśpiak Hubert ZSP nr 2 Garwolin 11.7
5   Dróżdż Mateusz ZSR Miętne 12.0
6   Wołoszka Damian ZSP nr 1 Garwolin 12.1
6   Gac Filip ZSP nr 2 Garwolin 12.1
8   Lis Piotr ZSP Sobolew 12.2
8   Ocep Paweł ZSP nr 2 Garwolin 12.2
10   Bany Tobiasz LO Żelechów 12.3
10   Paśnik Mateusz ZSP nr 1 Garwolin 12.3
10   Kosicki Radosław LO Garwolin 12.3
10   Sitek Kamil ZSP nr 2 Garwolin 12.3
14   Owczarczyk Marcin ZSR Miętne 12.4
14   Kowalik Daniel LO Żelechów 12.4
14   Skwarek Łukasz ZSP nr 1 Garwolin 12.4
14   Domański Mateusz ZSP nr 2 Garwolin 12.4
18   Pilarski Dawid LO Garwolin 12.5
18   Reda Piotr ZSR Miętne 12.5
18   Sękulski Michał ZSP Sobolew 12.5
21   Cieśluk Kamil ZSP nr 2 Garwolin 12.6
         
    400 m mężczyzn    
      Szkoła Wynik
1   Baranowski Adrian ZSR Miętne 53.8
2   Zając Damian ZSP nr 2 Garwolin 55.1
3   Żak Filip ZSP nr 1 Garwolin 55.6
4   Gac Filip ZSP nr 2 Garwolin 56.1
5   Kondej Damian ZSR Miętne 56.4
6   Jasek Marcin LO Żelechów 57.7
6   Saganek Krzysztof ZSP nr 2 Garwolin 57.7
8   Górski Karol ZSP Sobolew 57.8
9   Zawadzki Michał ZSP nr 2 Garwolin 58.2
10   Grzegorczyk Sebastian ZSR Miętne 59.0
11   Przygoda Tomasz ZSP nr 1 Garwolin 59.1
12   Kaliński Sebastian LO Garwolin 59.5
12   Zych Tomasz LO Garwolin 59.5
14   Pietrzak Paweł ZSP Żelechów 60.0
14   Kot Krystian ZSP nr 1 Garwolin 60.0
16   Sitek Kamil ZSP nr 2 Garwolin 60.8
17   Jurzysta Rafał LO Żelechów 61.4
18   Bober Kamil ZSP Żelechów 61.8
19   Bienias Marek ZSP Sobolew 61.9
20   Marciniak Tomasz ZSP Sobolew 62.8
         
    1500 m mężczyzn    
      Szkoła Wynik
1   Kondej Mateusz LO Garwolin 4,20,2
2   Głowala Marek LO Garwolin 4,24,3
3   Paciorek Łukasz ZSP Sobolew 4,26,6
4   Klawiński Mateusz ZSP nr 2 Garwolin 4,47,5
5   Kondej Kamil ZSP nr 1 Garwolin 4,48,6
6   Kędzior Patryk ZSP nr 1 Garwolin 4,48,6
7   Pawlak Karol ZSP nr 2 Garwolin 4,49,0
8   Lis Michał ZSP Żelechów 4,50,2
9   Bienias Sebastian ZSP Sobolew 4,52,1
10   Szustek Damian ZSP nr 1 Garwolin 4,53,6
11   Zboina Bartłomiej ZSP nr 1 Garwolin 4,54,4
12   Papiernik Sebastian ZSP nr 1 Garwolin 4,55,4
13   Kowalczyk Albert ZSP nr 2 Garwolin 4,55,7
14   Łubian Wojciech ZSR Miętne 4,56,4
15   Maraszek Paweł ZSP Sobolew 4,56,7
16   Dymek Cezary ZSP Sobolew 4,58,7
17   Makowski Michał ZSP nr 2 Garwolin 5,01,2
18   Widłak Łukasz ZSR Miętne 5,03,0
19   Pitka Damian ZSR Miętne 5,05,2
20   Woźniak Konrad LO Garwolin 5,05,6
         
    kula 5 kg mężczyzn    
      Szkoła Wynik
1   Walenda Michał LO Garwolin 15.62
2   Owczarczyk Michał ZSP nr 1 Garwolin 12.54
3   Wojda Arkadiusz LO Żelechów 11.42
4   Brojek Szymon ZSP nr 1 Garwolin 11.27
5   Makulec Łukasz ZSP nr 2 Garwolin 11.24
6   Paciorek Piotr ZSP Sobolew 11.13
7   Żuraw Piotr ZSR Miętne 10.80
8   Kręt Mateusz LO Żelechów 10.67
9   Basek Łukasz ZSP Żelechów 10.16
10   Pawlik Piotr ZSP Sobolew 9.38
11   Jeziorek Michał ZSP Sobolew 9.29
12   Lis Damian LO Garwolin 8.94
         
    kula 6 kg mężczyzn    
      Szkoła Wynik
1   Gudro Andrzej ZSP nr 2 Garwolin 17.26
2   Parol Jan ZSP nr 2 Garwolin 16.77
3   Lewoszewski Krystian ZSP nr 2 Garwolin 14.97
4   Matyjasek Łukasz LO Żelechów 11.60
5   Dziubak Patryk ZSP Żelechów 11.56
6   Sobota Mateusz ZSR Miętne 11.34
7   Kozłowski Dariusz ZSR Miętne 11.26
8   Boratyński Bartłomiej ZSR Miętne 10.86
9   Kudlak Karol ZSP Żelechów 10.45
10   Miszczak Dominik ZSP nr 1 Garwolin 10.35
11   Trzpil Paweł ZSP nr 1 Garwolin 10.20
12   Witek Daniel ZSP Żelechów 9.44
13   Klimek Przemysław ZSP Sobolew 8.68
         
    skok w dal mężczyzn    
      Szkoła Wynik
1   Jędrzejczyk Przemysław ZSP nr 1 Garwolin 6.32
2   Sękulski Michał ZSP Sobolew 6.00
3   Witak Dominik ZSP nr 2 Garwolin 5.84
4   Kowalczyk Dawid ZSP nr 2 Garwolin 5.82
5   Pyza Marcin ZSP nr 2 Garwolin 5.79
6   Maciejewski Mariusz ZSP Żelechów 5.61
7   Mianowski Michał ZSP nr 2 Garwolin 5.59
8   Bany Tomasz LO Żelechów 5.58
9   Domański Mateusz ZSR Miętne 5.56
10   Pielak Paweł ZSP Sobolew 5.52
11   Anisiewicz Kacper LO Żelechów 5.50
12   Krawczyk Mateusz LO Żelechów 5.45
13   Pawlik Tomasz ZSP Sobolew 5.40
14   W[elgosz Batrosz ZSP nr 1 Garwolin 5.32
15   Sabak Wiktor ZSR Miętne 5.22
16   Mróz Tomasz LO Żelechów 5.07
17   Rodak Grzegorz ZSP Żelechów 5.05
18   Tywanek Michał ZSR Miętne 4.99
19   Paziewski Konrad ZSP Żelechów 4.94
20   Cieśluk Kamil ZSP nr 2 Garwolin 4.93
         
    sztafeta 4 x 100m mężczyzn  
        Wynik
1   ZSR Miętne   46.5
2   ZSP nr 2 Garwolin   47.2
3   ZSP nr 1 Garwolin   47.7
4   ZSP Sobolew   47.9
5   LO Żelechów   48.3
6   LO Garwolin   50.8
         
    Klasyfikacja końcowa kobiet  
1   ZSP nr 1 Garwolin 76,5 pkt  
2   ZSP nr 2 Garwolin 59,5 pkt  
3   ZSP Sobolew 48 pkt  
4   ZSP Żelechów 34,5 pkt  
5   LO Żelechów 24 pkt  
6   LO Garwolin 22 pkt  
7   ZSR Miętne 15 pkt  
         
    Klasyfikacja końcowa mężczyzn  
1   ZSP nr 2 Garwolin 95,5 pkt  
2   ZSP nr 1 Garwolin 62,5 pkt  
3   ZSR Miętne 51 pkt  
4   LO Garwolin 33 pkt  
5   ZSP Sobolew 32,5 pkt  
6   LO Żelechów 27,5 pkt  
7   ZSP Żelechów 16 pkt  

Podziel się z innymi:
Facebook - Lubię To:


Niedziela, 24 Września 2017
imieniny: Dora, Gerard, Teodor

Program Mobilność edukacyjna Program Erasmus Plus
Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
2,725,069 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.