O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Artykuły » Z życia szkoły » Osiągnięcia uczniów 2012/2013
Osiągnięcia uczniów 2012/2013

Osiągnięcia naszych uczniów
w konkursach, olimpiadach przedmiotowych oraz zawodach sportowych

w roku szkolnym 2012/2013

 


 

 

Nazwa konkursu, olimpiady, dyscypliny, sportu

Etap

Centralny

(I-III miejsce),

imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Okręgowy

(I-III miejsce),

imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Wojewódzki

(I-III miejsce),

imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Powiatowy

(I –III miejsce),

imię i nazwisko ucznia

Uczestnictwo/

wyróżnienia

Opiekun

(imię i nazwisko)

Lekka Atletyka Mistrzostwa Polski LZS - Juniorów

Andrzej Gudro –

 I miejsce pchnięcie kulą 6 kg

 

 

 

 

Sławomir Miernicki

Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce w kategorii Juniorów (pchnięcie kulą 6 kg)

 

 

Andrzej Gudro – II miejsce

Jan Parol – III miejsce

I miejsce

 

Dariusz Lodowski

Sławomir Miernicki

Piłka nożna chłopców

 

 

III miejsce

 

 

Tomasz Talarek

Piłka siatkowa chłopców

 

 

 

II miejsce

 

Edmund Kopyść

Piłka ręczna chłopców

 

 

 

III miejsce

 

Wojciech Kaczyński

Koszykówka chłopców

 

 

 

III miejsce

 

Piotr Witek

Drużynowe Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w LA. - chłopcy

 

 

I miejsce

I miejsce

 

Dariusz Lodowski

Drużynowe Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w LA - dziewcząt

 

 

II miejsce

I miejsce

 

Marzenna Żak

Paweł Żak

Mistrzostwa Regionu w Narciarstwie Biegowym Chłopców

 

 

II miejsce

 

 

Dariusz Lodowski

III Regionalny Turniej Turystyczno – Krajoznawczy dla Dzieci i Młodzieży pod patronatem Wójta Gminy Siennica Grzegorza Zielińskiego

 

I miejsce Przemysław Komar – kl I TS

Ewelina Wieczorek – I TŻ

Paulina Knotek – I kucharz

 

 

 

Izabela Odziemczyk – Dadas

Andrzej Żółkoś

 

„Narkotykom mówimy nie” – konkurs plastyczny

 

 

 

I miejsce Jakub Stachurski

 

Elżbieta Jóźwiak

„Stachowski – poeta moich stron” – konkurs recytatorski

 

 

 

I miejsce Mateusz Adamczyk

II miejsce Marta Michalczyk

 

Bożena Mętrak

Izabela Odziemczyk - Dadas

II Liga Przedmiotowa – język polski

 

 

 

II miejsce – Marta Kępka

 

Izabela Odziemczyk - Dadas

Powiatowy Konkurs Poezji Polskiej

 

 

 

I miejsce Rafał Matyka

 

Izabela Odziemczyk - Dadas

Powiatowy Konkurs Krasomówczy

 

 

 

I miejsce Rafał Matyka

 

Izabela Odziemczyk - Dadas

Wojewódzki Konkurs Krasomówczy

 

 

II miejsce Rafał Matyka

 

 

Izabela Odziemczyk - Dadas

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

Rafał Matyka – nagroda publiczności

 

 

 

 

Izabela Odziemczyk - Dadas

Konkurs plastyczny – „Pisanki Wielkanocne”

 

 

 

I miejsce Sylwia Owczarczyk

 

Elżbieta Jóźwiak

II Ogólnopolska Sztafeta Kulinarna Młodych Kucharzy

V miejsce – Mateusz Półtorak, Konrad Drożdż, Dagmara Burkowska

 

 

 

 

Elżbieta Buczek

Ranata Głowala

 

Liga Przedmiotowa

 

 

 

I miejsce Marta Mędrzejewska

 

Liliana Kotlarska

Iwona Kiełt

IX Ogólnopolski Konkurs Kulinarny „Smaki Lubelszczyzny”

II miejsce Angelika Brzozowska, Jacek Garnek

 

 

 

 

Małgorzata Zadróżna - Piłka

II Festiwal Kulinarny Dolnego Śląska „Ale pasztet”

V miejsce – Mateusz Półtorak, Jacek Garnek

 

 

 

 

Małgorzata Zadróżna - Piłka

Konkurs Internetowy – Szkoła Mistrzów – Ugotuj.to

II miejsce – Mateusz Półtorak

wyróżnienie – Jacek Garnek

 

 

 

 

Renata Głowala

Ogólnopolski Konkurs Programistyczny PING organizowany przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Ireneusz Kot, klasa III TI

 

21 miejsce w Finale Krajowym

 

 

 

 

 

Mirosław Juszczak

Krajowy Konkurs CISCO NetRiders IT Essentials organizowany przez firmę CISCO

Jakub Gładysz, klasa III TI

18 miejsce

 

 

 

 

 

Mirosław Juszczak

Adam Wyskwar

Ogólnopolska Olimpiada Net Masters Cup wiedzy o sieciach internetowych

 

Paweł Gawryś, Krzysztof Gniadek, Przemysław Zawadka, uczniowie klasy IV TI

 

Miejsce 3

 

Etap Okręgowy obejmował województwa:

Mazowieckie i podlaskie

 

 

 

 

 

Mirosław Juszczak

Adam Wyskwar

Ogólnopolska Olimpiada Net Masters Cup wiedzy o sieciach internetowych

 

Sebastian Włodarczyk, Łukasz Sasin, Kamil Wojda, uczniowie klasy II TI

 

Miejsce 18

 

Etap Okręgowy obejmował województwa:

Mazowieckie i podlaskie

 

 

 

 

 

Mirosław Juszczak

Adam Wyskwar

Ogólnopolska Olimpiada Net Masters Cup wiedzy o sieciach internetowych

 

Rafał Matyka, Jakub Gładysz, Ireneusz Kot , uczniowie klasy III TI

 

Miejsce 32

 

Etap Okręgowy obejmował województwa:

Mazowieckie i podlaskie

 

 

 

 

 

Mirosław Juszczak

Adam Wyskwar

Ogólnopolska Olimpiada Net Masters Cup wiedzy o sieciach internetowych

 

Dawid Belka, Piotr Kowalczyk, Patryk Brzeźnicki, uczniowie klasy IV TI

 

Miejsce 40

 

Etap Okręgowy obejmował województwa:

Mazowieckie i podlaskie

 

 

 

 

 

Mirosław Juszczak

Adam Wyskwar

Ogólnopolska Olimpiada Net Masters Cup wiedzy o sieciach internetowych

 

Kamil Poncyliusz, Cezary Cabała, Patryk Oskroba, uczniowie klasy II TI

 

Miejsce 45

 

Etap Okręgowy obejmował województwa:

Mazowieckie i podlaskie

 

 

 

 

Mirosław Juszczak

Adam Wyskwar

Turniej wiedzy pożarniczej

 

 

 

III miejsce  - Rafał Siarkiewicz

 

Stanisław Jóźwiak

 

II Liga Przedmiotowa

język rosyjski

 

 

 

 

Marta Gładysz

Monika Kuśmierczyk

Edyta Gąska

Grzegorz Rybak

Magdalena Chmielak

Powiatowy konkurs multimedialny „Leon Wyczółkowski – malarz rodem z Mazowsza”

 

 

 

 

 

Dorota Fiutak - wyróżnienie

Izabela Odziemczyk - Dadas

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Transplantacja dar życia’

 

 

 

 

 

Dorota Fiutak

Kamil Kopacz

Izabela Odziemczyk - Dadas

Liga przedmiotowa z matematyki

 

 

 

 

 

Maciej Lis

Patryk Hornung

Dariusz Żołądek

Anna Kurach

Barbara Kalbarczyk

XVII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

 

 

 

 

 

Marta Michalczyk

Bartłomiej Rychlica – IV TK

Iwona Kiełt

XXXVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych blok żywienie rodziny i gospodarstwo domowe – etap centralny

 

 

 

 

 

Aneta Dymińska – IV TK

Małgorzata Zadróżna – Piłka

Hanna Cichecka

III Ogólnopolski Konkurs „Kuchnia Polska na Mazowszu 2012”

 

 

 

 

 

Mateusz Półtorak

Jacek Garnek – III TK

Małgorzata Zadróżna - Piłka

XV Ogólnopolska olimpiada wiedzy o żywności

 

 

 

 

 

Kamil Pracz – III TK

Szymon Milewski – III TK

Maciej Zając – III TK

Małgorzata Zadróżna - Piłka

Projekt „Tradycyjne produkty – nowoczesna kuchnia Polska”

 

 

 

 

 

uczniowie klasy II TK

Iwona Kiełt

Elżbieta Buczek

 

Zgłoszenie trzech grup do II edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszy przepis kulinarny

 

 

 

 

uczniowie klasy II TK

Iwona Kiełt

Elżbieta Buczek

XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

 

 

 

 

 

zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego – Szymon Milewski III TK

Liliana Kotlarska

VIII Edycja Konkursu ”Odzyskana przyroda”

 

 

 

 

 

podziękowanie za uczestnictwo

Liliana Kotlarska

XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej

 

 

 

 

 

 

II etap – zakwalifikował się Patryk Piętka

Elżbieta Ruta

Olimpiada wiedzy o Afryce

 

 

 

 

 

II etap zakwalifikowana

Olga Szarek,

Róża Kościesza

Elżbieta Ruta

 

II Powiatowa Liga Przedmiotowa – biologia

 

 

 

 

Szymon Milewski – III TK

Marta Galas II TK - dyplomy

Liliana Kotlarska

 

Konkurs MSZ w ramach X Ogólnopolskiego programu „Moja szkoła w UE”

Akademia  Młodego dyplomaty

 

 

 

 

Grzegorz Salamonik – I TE

Mariusz Dudziński

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym(powiatowy)

 

 

 

 

Grzegorz Salamonik –

7 miejsce

Mariusz Dudziński

Olimpiada przedsiębiorczości

 

 

 

 

uczniowie klasy I TE, IV TS

Mariusz Dudziński

Powiatowy konkurs historyczno – literacki „Lata 30 i 40 w pamięci bliskich”

 

 

 

 

 

Karol Szwed

Paweł Ocep – III TS/TE

Karol Chodkiewicz – IV TE

Krystyna Michalik

 

Konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym

(et. powiatowy)

 

 

 

 

Mateusz Kurek III TK

Krystyna Michalik

Józef Piłsudski i jego czasy

(et. powiatowy)

 

 

 

 

Daniel Sikora

Bartłomiej Rychlica

Angelika Brzozowska

Krystyna Michalik

Młody człowiek w XXI wieku

(et. centralny)

 

 

 

 

 

 

Dorota Fiutak – III TI

Krystyna Michalik


Podziel się z innymi:
Facebook - Lubię To:


Wtorek, 26 Września 2017
imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Program Mobilność edukacyjna Program Erasmus Plus
Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
2,727,416 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.