Artykuły » Z życia szkoły » Dzień Otwarty z ZSP2
Dzień Otwarty z ZSP2

DZIEŃ OTWARTY W ZSP2

W dniu 06.04.2013 w naszej szkole zorganizowano dzień otwarty dla młodzieży gimnazjalnej okolicznych szkół. Zainteresowani mieli możliwość zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły w formie prezentacji multimedialnej oraz zwiedzić bogato wyposażone pracownie: gastronomiczną, fryzjerską, elektryczną i informatyczną.

Ponadto uczniowie poszczególnych typów szkół np. technikum fryzjerskiego czy gastronomicznego zaprezentowali swoje umiejętności zdobyte w czasie nauki. I tak wszyscy goście mogli skosztować doskonałych potraw i wypieków przygotowanych i podawanych przez uczniów technikum gastronomicznego.

Zainteresowani mogli podziwiać kunszt przyszłych fryzjerów oraz obejrzeć stanowiska przygotowane przez uczniów techników: budowlanego, elektrycznego, samochodowego oraz informatycznego.

Dzień otwarty w ZSP nr 2 cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów szkół gimnazjalnych oraz ich rodziców. W tym dniu szkołę odwiedziło ponad 200 osób, co uważamy za nasz duży sukces.

Tekst: Bożena Mętrak
Zdjęcia: Andrzej Żółkoś