O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Artykuły » Z życia szkoły » Podsumowanie I Sem 12/13
Podsumowanie I Sem 12/13

Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2012/2013


 

W dniu 14 lutego 2013 r. odbył się apel poświęcony podsumowaniu pracy w pierwszym semestrze roku szkolnego 2012/2013.

Pani Dyrektor Szkoły Ewa Flaga przedstawiła najlepsze klasy w technikum i zasadniczej szkole zawodowej.


 

TECHNIKUM NR 2

  √ Najlepsza średnia nauczania :

  1. I miejsce   III TPS
  2. II miejsce  IV TE
  3. III miejsce II TG

 

  √ Największa liczba uczniów bez ocen niedostatecznych

  1. I miejsce   II TG
  2. II miejsce  III TB
  3. III miejsce I TPS i IV TG

 

  √ Najlepsza frekwencja:
  1. I miejsce   I TPS
  2. II miejsce  II TI
  3. III miejsce III TB

 

  •   √ Najlepsze wyniki w nauce osiągnęły:
    1. w klasach pierwszych klasa I TŻ
    2. w klasach drugich klasa II TG
    3. w klasach trzecich klasa III TPS
    4. w klasach czwartych klasa IV TE

     

     

    ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

  •   √ Najlepsza średnia nauczania :

    1. I miejsce   III a WZ
    2. II miejsce  III MPS
    3. III miejsce III b WZ

      √ Najlepszą frekwencję osiągnęła klasa II b WZ

      √ Najlepsze wyniki w nauce osiągneły:

    1. w klasach pierwszych klasa I kucharz
    2. w klasach drugich klasa II sprzedawca
    3. w klasach trzecich klasa III a wielozawodowa

     

     

    Rada Rodziców ufundowała nagrody dla uczniów,
    którzy w różnych konkursach osiągali bardzo dobre wyniki

      √ Listy pochwalne i nagrody z rąk Pana Przewodniczącego Rady Rodziców otrzymali:

    1. Jacek Garnek kl. III TK
    2. Mateusz Półtorak kl. III TK
    3. Angelik Brzozowska kl. IV TK
    4. Marta Mędrzejewska kl. II kmg
    5. Ireneusz Kot kl. III TI
    6. Karol Szwed kl. III TPS
    7. Michał Chruściel kl. III TK
    8. Dawid Kobziński kl. III TPS
    9. Przemysław Żak kl. III TPS/TE
    10. Dominik Piętka kl. II TB
    11. Szymon Milewski kl. III TK

     

      √ Z podziękowaniem za zaangażowanie w życie szkoły listy pochwalne i nagrody otrzymali:

    1. Rafał Matyka kl. III TI
    2. Jakub Stachurski kl. I TI

     

      √ Dyplomy za zajęcie miejsc od I do III w szkolnym konkursie
         „Zwyczaje Bożonarodzeniowe w krajach anglojęzycznych” wręczono uczniom:

    1. Paulina Jóźwiak kl. I TŻ
    2. Lidia Trzpil kl. I TŻ
    3. Rafał Przybysz kl. I TI
    4. Konrad Starosz kl. I TI

     

      √ Dyplomy za uczestnictwo
         w Powiatowej Lidze Przedmiotowej z języka angielskiego otrzymali:

    1. Patryk Krupa
    2. Patryk Tomaszek
    3. Patryk Zowczak

     

      √ Trenerzy CISCO Pan dyrektor Adam Wyskwar i Pan Mirosław Juszczak
         wręczyli certyfikaty
     IT Esentials uczniom klasy IV TI

     

      Relację foto znajdziecie w galerii 2013 lub klikając   ...T U T A J...

     

    Zdjęcia: Kuba Stachurski, 1TI


    Podziel się z innymi:
    Facebook - Lubię To:


    Wtorek, 26 Września 2017
    imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

    Program Mobilność edukacyjna Program Erasmus Plus
    Poprzednia galeria
    2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
    Tablica ogłoszeń
    Ostatnio
    2,727,409 unikalne wizyty

    od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
    Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.