Artykuły » Z życia szkoły » Wręczenie umów stypendialnych i dyplomów 2017
Wręczenie umów stypendialnych i dyplomów 2017

Uroczyste wręczenie umów stypendialnych i dyplomów
najzdolniejszym uczniom z Mazowsza

5 stycznia 2017 roku w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie ul. Świętojerska odbyło się uroczyste wręczenie umów stypendialnych i dyplomów najzdolniejszym uczniom z Mazowsza. Marszałek Adam Struzik i członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc pogratulowali i wręczyli dyplomy uczniom z regionu.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie reprezentowała nasza absolwentka Iwona Pawlak uczennica Technikum Usług Fryzjerskich, która otrzymała dyplom za zrealizowanie najciekawszego programu edukacyjnego w subregionie siedleckim pt.,,Wpływ odżywczego działania roślin na włosy i skórę głowy’’ w projekcie Samorządu Województwa Mazowieckiego pt.,,Mazowsze stypendia dla uczniów szkół zawodowych w roku szkolnym 2015/2016 realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Dzięki otrzymanemu stypendium Iwona Pawlak mogła nie tylko poszerzyć swoją wiedzę i spełnić marzenia ale również zakupić literaturę fachową, uczestniczyć w profesjonalnych szkoleniach fryzjerskich czy zakupić aparat fotograficzny.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy zawodowej.

Facebook - Lubię To:

Niedziela, 24 Września 2017