O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Artykuły » Bez kuchni ani rusz » Warsztaty barmańskie
Warsztaty barmańskie

 

 

 

 

Warsztaty barmańskie...

 

 

 

 

 

 

Grupa uczniów klas gastronomicznych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie uczestniczyła w „Warsztatach Barmańskich”, które poprowadzili Mikołaj Wonorski, Kamil Bienias i Agata Szczypek z firmy Lw Master Usługi Barmańskie. Barmani uatrakcyjniają różnego rodzaju imprezy okolicznościowe przygotowując wspaniałe drinki i koktajle zarówno alkoholowe jak i bezalkoholowe.


Dzięki życzliwości barmanów firmy Lw Master uczniowie naszej szkoły na pierwszym spotkaniu mogli zapoznać się z podstawowym sprzętem i szkłem barmańskim, spróbować syropów barmańskich firmy monin oraz skomponować własne koktajle pod okiem fachowców. Druga część warsztatów polegała na przygotowaniu garni czyli dekoracji koktajli. Młodzież z wielkim zaangażowaniem próbowała komponować drinki, chętnie mieszali różne składniki i smaki, a także przygotowywali dekorację do własnoręcznie wykonanych drinków bezalkoholowych.

Popołudniowe spotkania na pracowni kelnersko-barmańskiej naszej szkoły obfitowały w wiele atrakcji, fantazyjnych koktajli i egzotycznych dekoracji, dostarczając tym samym niezapomnianych wrażeń smakowych i estetycznych.

Składamy serdeczne podziękowanie Panu Mikołajowi Wonorskiemu i Kamilowi Bieniasowi za życzliwość, cenne wskazówki, przekazana wiedzę  oraz dzielenie się swoimi umiejętnościami. Cieszymy się, że są osoby, które chętnie udzielają się społecznie. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

 

Więcej fotek na naszym profilu Facebooka...

 

 


Podziel się z innymi:
Facebook - Lubię To:Czwartek, 9 Kwietnia 2020
imieniny: Maria, Marceli, Dymitr


Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
4,211,561 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.