O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Artykuły » Technik Informatyk » Good Game Warsaw 2016
Good Game Warsaw 2016

Good Game Warsaw – „Good Trip” technikum informatycznego


 

Blisko 100 uczniów wszystkich technikum informatycznego naszej szkoły odwiedziło 23 września targi gier komputerowych Good Game Warsaw w Nadarzynie.

Wyjazd, zorganizowany z inicjatywy nauczycieli przedmiotów zawodowych TI, cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów. To w połączeniu z ograniczoną ilością miejsc w autokarach sprawiło, że o tym, kto pojechał do Nadarzyna decydował... los.

Good Game Warsaw to jedne z największych targów komputerów w Polsce. Trzydniowa impreza (23-25 września) przyciągnęła pod stolicę rzeszę fanów gier i nowoczesnych technologii. Organizatorzy pierwszego dnia zaprosili do uczestnictwa w targach młodzież szkolną. Naszą placówkę reprezentowała liczna grupa 92 uczniów oraz sześciu opiekunów.

 

Hala expo w Nadarzynie w piątek była technologiczną mekką. Dziesiątki stoisk tematycznych sprawiły, że o nudzie nie mogło być mowy. Już od pierwszych minut po wejściu do hali nasi uczniowie byli aktywni w konkursach tematycznych, w których można było wygrać m.in. koszulki i gadżety. Kilkuosobowa grupa z garwolińskiej Dwójki jako pierwsza skorzystała w piątek z gościnnych progów firmy Codeaddict z Poznania, zajmującej się m.in. tworzeniem aplikacji mobilnych. Podczas blisko godzinnych warsztatów nasza młodzież oprogramowała, w języku C#, sterowanie rakiety w grze, którą z Nadarzyna uczniowie przywieźli... we własnych telefonach. 

 

 

Możecie sami pobrać tę apkę i zainstalować na własnym telefonie...

Plik zajmuje ok. 20MB, pobierz na telefon i uruchom instalację

 

 

Jak na targi gier przystało, obowiązkowym punktem imprezy był turniej CS:GO. Nie lada gratką dla uczniów klasy III TI była możliwość wzięcia udziału w turnieju League of Legends LAN organizowanym przez How2Win. Zmagania naszych informatyków z rówieśnikami z innego zakątka Polski można było śledzić na dużym telebimie.

 

 

 

 

Sami obejrzyjcie jak to wyglądało...

 


How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014


 

W Nadarzynie nie zabrakło stoisk z grami retro. Obsługa starych konsol takich jak Atari, Commodore czy Pegasus dla współczesnych nastolatków wcale nie była taka prosta. W gronie kilkudziesięciu firm, które wystawiły się podczas targów, młodzi informatycy naszej szkoły odwiedzili m.in. boks wywodzącej się z Garwolina marki Kruger&Matz. Ci bardziej odważni zostali wchłonięci przez virtualną rzeczywistość z wykorzystaniem specjalni gogli.

 

Największym zainteresowaniem nastolatków cieszyli się goście specjalni targów. Szczęśliwcom udało się zapolować na autograf lub zdjęcie popularnych youtuberów takich jak .in. Isamu, Gramol.

 

Tekst: Łukasz Korycki
Zdjęcia: Łukasz Korycki, Mirosław Juszczak 

 

 

Pełna relacja foto z imprezy na naszym profilu FB...

 


Podziel się z innymi:
Facebook - Lubię To:Środa, 8 Kwietnia 2020
imieniny: Julia, Dionizy, January


Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
4,210,767 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.