Od kilku lat tradycją naszej szkoły stała się uroczystość Ślubowania klas I-ych. Mimo specyficznych warunków, związanych z sytuacją epidemiologiczną w kraju, 16 października, po raz kolejny społeczność szkoły uroczyście powitała w swoich szeregach nowych uczniów.

Inaczej niż zwykle, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności odbyła się uroczystość, w której uczestniczyli tylko przedstawiciele klas pierwszych. Do ślubowania wyznaczane są osoby, które w wyniku rekrutacji osiągnęły w swoich zawodach najwyższą liczbę punktów. W tym roku byli to:

  • Technik budownictwa – Julia Kendzierska
  • Technik elektryk – Damian Szlązek
  • Technik pojazdów samochodowych – Eryk Cacko
  • Technik informatyk – Kacper Rychlik
  • Technik usług fryzjerskich – Julia Kwas
  • Technik żywienia i usług gastronomicznych – Zuzanna Mikulska
  • Kucharz – Adrian Jaworski
  • Mechanik pojazdów samochodowych – Filip Przybysz

Treść ślubowania odczytała przedstawicielka Samorządu Szkolnego – uczennica klasy II w zawodzie technik usług fryzjerskich – Natalia Kaźmierczak.

Nowoprzyjętych uczniów witamy w naszej szkole, życząc im jednocześnie samych sukcesów w nauce.